Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Продається скрипка Страдіварі

Продається скрипка Страдіварі

Три роки тому в Лондоні була вкрадена знаменита скрипка Страдіварі у південнокорейської скрипальки Мін Чін Кім. Цього року поліції вдалося знайти її. Тепер скрипка виставляється на аукціоні з метою продажу за 2 мільйони фунтів стерлінгів або 3,2 мільйона доларів США.
Антоніо Страдіварі, італійський майстер струнних інструментів, виготовив цю скрипку в 1696 році. На цій скрипці юна Мін Чім Кін навчалася грі в музичному коледжі. У 2010 році вона зайшла перекусити в кафе в торговій галереї вокзалу Юстон і на кілька секунд залишила скрипку без нагляду. Футляр з дорогим інструментом був викрадений. Мін Чім Кін звернулася негайно в поліцію. І ось через три роки були визнані винними у викраденні і заарештовані два підлітки 14 і 16 років і 36- річний Джон Моен. Але сам інструмент не був знайдений. Виявилося в ході слідства, що ірландець, який вкрав 313-річну скрипку, насправді не був обізнаний про справжню вартості інструмента. І пропонував купити її всього за 100 фунтів. Але навіть незнайомці з інтернет-кафе не захотіли її купувати.
Слідами розслідувань скрипка таки була знайдена в центральній Англії. Але скрипалька за цей час вже набула іншу скрипку Страдіварі на гроші страхової компанії. Тому знайдена скрипка буде виставлена страховою компанією на аукціоні в грудні поточного року. Аукционери сподіваються, що скрипка потрапить в хороші руки і буде радувати людей звуками, а не накопиченням пилу.

Опубликовано: 22.10.2013 16:22

Продается скрипка СтрадивариВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia