Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Найнещасніші країни

Найнещасніші країни

Індекс нещастя або індекс убогості з'явився ще в 1970-х роках. За визначення цієї проблеми взялися американські економісти. Цей показник відображає суму таких показників як інфляція й безробіття, які приносять проблеми пересічному громадянинові. Лідирує в списку Іспанія з показником в 30 відсотків, за нею йдуть Південна Африка, Хорватія. А Греція з приблизно чвертю нещасних йде четвертої, за нею Венесуела, Португалія, Аргентина, Словаччина, Єгипет, Ірландія.
Варто відзначити, що американський економіст Артур Окун, розробник даного індексу, був упевнений в тому, що коли індекс перевищує 20 відсотків, то населення країни має право вдатися до крайніх заходів, а також до насильницьких дій. У демократичному суспільстві цей крок може привести до зміни уряду, в країнах з авторитарним правлінням - падіння режиму. Для нашої країни подібний показник склав - близько 8 відсотків (за офіційними даними безробіття та інфляції).
Раніше була озвучена інформація - The Economist представив рейтинг найбільшого потенціалу середньострокової перспективи серед країн Планети. Україна пасе кінці, гірше неї тільки Кенія і Нігерія.

Опубликовано: 30.01.2013 22:56

Самые несчастные страныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia