Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Доставка збірних вантажів - зручне рішення для бізнесу

Доставка збірних вантажів - зручне рішення для бізнесу

Враховуючи зростаючу динаміку роздрібної торгівлі та у появу нового сегменту торговельних відносин, електронну торгівлю, сьогодні стає дуже затребуваною послуга з доставки збірних вантажів. За даними асоціації автомобільних перевізників, доставка збірних вантажів займає сьогодні одне з провідних місць у системі здійснення роздрібних вантажоперевезень. Багато операторів ринку транспортних послуг роблять ставку саме на подібний вид обслуговування продавців, постачальників і одержувачів. Будь-який вантаж, вагою від декількох кілограм і до декількох тонн, включаючи попутний вантаж, сьогодні готові доставити до місця призначення в найкоротші терміни практично всі українські логістичні та транспортні компанії, включаючи компанії «Кур'єр» і «Postman".

Доставка збірних вантажів є одним із сучасних напрямків у розвитку транспортних послуг, забезпечуючи доставку різних вантажів, попутних вантажів різним одержувачам, одним транспортним засобом. Зручність такої схеми доставки товарів, вантажів різного призначення очевидний і полягає в тому, що доставляється товар, попутні вантажі перевозяться одним транспортним засобом, що дозволяє суттєво економити кошти, як клієнтам, так і операторам ринку вантажоперевезень. Саме роздрібний характер доставки обумовлює наявність вигоди від даного типу перевезень. Вартість доставки в цьому випадку розраховується не від обраного напрямку та кілометражу, а розраховується диференційовних, з урахуванням кількості місць, ваги і об'єму доставляються вантажів. Доставка збірних вантажів на http://www.kurier.ua виконується транспортом, найманим усіма клієнтами, що неодмінно відбивається на вартості перевезення. Важливо й те, що багато попутні вантажі, які йдуть транзитом, теж доставляються подібним чином, дозволяючи клієнтам заощадити на перевезеннях.

Компанії, які спеціалізуються на доставці збірних вантажів. Перша вантажна компанія), розташовують мережею консолідаційних складів практично у всіх великих містах України та за кордоном. Доставляється таким чином товар або вантаж може знаходитися на складі в очікуванні одержувача, проходячи тим часом процедуру митного очищення та документальне оформлення. Попутні вантажі, що прямують транзитом, очікують подальшої відправки транспорту в потрібному напрямку. Доставка збірних вантажів особливо актуальна для розвитку внутрішніх торгово-економічних зв'язків підприємств і організацій, а так само для здійснення зовнішньоекономічних контактів.

Опубликовано: 31.01.2013 23:13

Доставка сборных грузов - удобное решение для бизнесаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia