Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Човновий мотор Parsun T2.6BMS

Човновий мотор Parsun T2.6BMS

На сьогоднішній день увазі човнярів представлений досить широкий вибір підвісних човнових моторів від різних світових виробників. У їх числі Suzuki, Parsun, Mercury, Fisher, Hidea і пр. У цій статті пропоную зупинитися на човнових моторах від бренду Parsun, що отримали достатньо широке визнання за останній час.

Кілька слів про історію цієї компанії і пропонованому нею досить різноманітному асортименті в цілому. Parsun - це підприємство на спільних правах, роком заснування якого вважається 2002 рік. Центральний офіс компанії знаходиться в приміській частині Шанхаю, який є найбільшим портовим містом в Китаї. В якості основної продукції виступають водяні помпи, генератори, а також підвісні човнові мотори.

Компанія Parsun на всіх підставах займає третє місце за обсягами експорту своїх генераторів і перше, лідируюче місце по експорту як водяних помп, так і підвісних човнових моторів. Такі успіхи були досягнуті компанією завдяки цілому ряду різних запатентованих технологій, що проводяться нею при виробництві генераторів і моторів. Як приклад, можна позначити її водяну помпу, експортовану з Китаю і яка є брендом № 1. Головним достоїнством помпи вважається дуже високий рівень її ККД, а також дуже гарна якість. Причому саме останнє є відмінною рисою всього модельного ряду, виробленого компанією Parsun.

Незважаючи на стандартну однорічну гарантію на цю продукцію, надану заводом компанії, більше 40 дистриб'юторів Parsun пропонують гарантійне обслуговування терміном на 2 роки. Звичайно, піти на такий крок може лише той, хто впевнений на всі 100% в якості своєї продукції. Саме це в першу чергу приваблює клієнтів компанії, зацікавлених в покупці якісної, довговічної продукції, з успіхом справляється з поставленим перед нею практичним завданням.

Обсяг виробництва Parsun досить значний: за рік компанія виробляє не менше 40 000 човнових моторів. Причому можна спостерігати постійне збільшення обсягів виробництва, хоча, враховуючи все вищесказане, це зовсім не дивно. Продукція компанії поставляється в велику кількість країн, що визначається тим, що вона сертифікована за всіма необхідним нормам. У своєму виробництві Parsun використовує американські, канадські, японські та німецькі технології, що дозволяють займати гідне місце на ринку генераторів, човнових моторів, помп.

Якщо ж говорити безпосередньо про човнових моторах, пропонованих Parsun, то серед них є як двох-, так і чотиритактні мотори. Серед двотактних останньою новинкою є човновий мотор Parsun T2.6BMS. Даний вид мотора мало чим відрізняється від попереднього йому Parsun T2 ні за своїм розміром, ні за своєю вагою. Він зберіг гідності свого попередника, будучи таким же надійним, тихим в експлуатації і економічним. Цей мотор стане незамінним для власників невеликих розмірів надувних човнів, човнів, виготовлених з пластику, а також алюмінію. Parsun T 2.6 BMS - це хороша альтернатива весел.

Мотор добре виконує роль двигуна в умовах тролінга, дозволяючи без особливих зусиль пересуватися по різних водойм.

Ємність паливного бака 1.2 л, що дозволить звільнити додаткове місце в човні, тому немає потреби возити зовнішній бак. За вагою він також невеликий - 9.8 кг. Не виникне ніяких складнощів при його установці, і будь-який бажаючий зможе на своєму прикладі відчути переваги даного мотора.

Опубликовано: 30.01.2013 13:13

Лодочный мотор Parsun T2.6BMSВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia