Читай.net     
♦ Политика и происшествия

Колегія виборців США обирає президента

Колегія виборців США обирає президента
19 грудня відбудеться голосування колегії виборців у складі 358 чоловік, яке пройде в усіх п'ятдесяти штатах США. Ця процедура є такою, що завершує процес виборів президента США. Колегія повинна вирішити твердження на посаду кандидатуру президента. У листопаді за підсумками голосування на пост американського президента був вибраний Дональд Трамп, який висував свою кандидатуру від Республіканської партії.
В той же час голосування колегії виборців проходитиме на тлі стурбованості інформації про те, що на хід президентської кампанії могли вплинути російські хакери. Згідно з очікуваннями, колегія може вибрати кандидата від Республіканської партії.
На думку експертів, передвиборна кампанія, що проходить в США, цього разу виявилася нетиповою для країни. Тому зустріч виборців приковує до себе особливу увагу цього разу.
Передусім, Дональду Трампу вдалося випередити Хіларі Клінтон, яка була його суперницею від демократів, завдяки достатній кількості голосів по кожному штату окремо. Проте Клінтон, згідно з підрахунками загальної кількості голосів, випередила Трампа практично на три мільйони голосів виборців.
Крім того, в американських ЗМІ з'явилася інформація про те, що до комп'ютерів Республіканської партії мали доступ російські хакери. І на початку грудня Барак Обама розпорядився почати перевірку фактів кибератак в цілому по країні.
Варто відмітити, що вибори в США відрізняються тим, що тут діє непряма система виборів для того, щоб були збалансовані права різних по густині населеності штатів.

Опубликовано: 19.12.2016 22:47

Коллегия избирателей США выбирает президентаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia