Читай.net     
♦ Политика и происшествия

У Німеччині мігранти нападають на жінок

У Німеччині мігранти нападають на жінок

В Німеччині розгорається новий скандал, пов'язаний з нападом на жінку невідомого. Як стало відомо, черговий випадок нападу стався в одному з переходів метрополітену Берліна.
Запис відеокамер показав, що тоді як дівчина сходила вниз по сходах, ззаду до неї підійшов міцний на вигляд чоловік з пляшкою в руках і сигаретою. Чоловік арабської зовнішності наздогнав дівчину і штовхнув її ногою в спину, в результаті цього вона впала вниз головою на платформу.

Раніше сталося жорстоке вбивство 19-річної дівчини. Дочка выскопоставленного чиновника з Єврокомісії Марія була згвалтована і убита. У вбивстві підозрюється вихідець з Афганістану.
Центральний бульвар Гамбурга знаходиться під повним контролем мігрантів. Там наводять свої лади кишенькові злодії і грабіжники. Малолітні зломщики орудують в кварталі Альстердорф. За деякими даними, їх близько сорока чоловік і нападають вони переважно на літніх європейців. Тому пенсіонери не ризикують виходити на вулицю в темний час доби.

А в Дрездені площа Віннер Платц, яка є головною пам'яткою міста, перетворилася на центр організованої торгівлі наркотиками. Тепер кожне місто Німеччини має свій несприятливий квартал або район. При цьому міра небезпеки зростає у міру наближення до різних благодійних центрів або притулків для біженців.

За даними 2015 року мігрантами було здійснено більш 200 тисяч злочинів, а зростання злочинності досягло 80% протягом шести місяців поточного року була зафіксовано більше 140 тисяч різних злочинів. Іншими словами щодня здійснюється більше 700 порушень, а в годину - більше тридцяти.

Опубликовано: 09.12.2016 22:33

В Германии мигранты нападают на женщинВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia