Читай.net     
♦ Политика и происшествия

Чехія нарощує військовий потенціал

Чехія нарощує військовий потенціал
Уперше бюджет Міністерства оборони Чехії перевищить 2 млрд доларів. Відомство планує цього року провести закупівлю у великій кількості техніку, а також істотно підняти зарплату військовим.
Істотне збільшення військового бюджету Чехії було проведене з кількох причин - економічне зростання республіки, а також зміни в області міжнародної безпеки.
Мыноброни країни має намір не лише підвищити зарплату військовослужбовцям, але і збільшити їх кількість на тисячу чоловік. Армію Чехії хочуть оснастити вертольотами, комплексними сервісами для вертольотів, бронемашинами і тактичнимибронетранспортерами.
У свою чергу Швейцарія продовжує озброюватися за програмою тотального опору, оскільки влада країни розглядає загрозу з боку Росії, як реальну. Програма почала працювати з 2015 року, і у рамках її проведення пройшли підготовку сотні співробітників органів влади, які обіймають високі посади. Раніше подібна програма діяла в Швеції в період Холодної війни, проте після її сприймали, як зайву міру. Проте, зараз основна увага у рамках програми приділяється "сірій зоні", що знаходиться між війною і миром. Чи, як зараз говорять, "гібридній війні", яка націлена на дестабілізацію держави за допомогою політичного, психологічного, технологічноготиску.
В той же час, німецький порт Бремерхафен зробив розвантаження сотень танків, самохідних гаубиць, а також інших видів військової техніки, яку доставили морем із США. Уся техніка призначена для американської протитанкової бригади НАТО, що заступає на службу в країнах Європи. На транспортування техніки знадобилися дев'ятсот вагонів. Варто відмітити, що це найбільша партія військової техніки, що прибула в Європу із США з часів розвалу СРСР.

Опубликовано: 09.01.2017 23:42

Чехия наращивает военный потенциалВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: