Читай.net     
♦ Политика

Чим може пожертвувати Дональд Трамп

Чим може пожертвувати Дональд Трамп
Як президент США Дональд Трамп може пожертвувати східною частиною України, визнати правомочність анексії Криму, і навіть дозволити Росії утілити імперські плани відносно Молдови і країн Балтії, за умови, що Москва відмовиться від союзу з Пекіном. Про це пише популярне видання Financial Times.
У статті відзначається, що Кремлю доведеться приймати рішення на тлі того, що чию сторону не прийняла б Росія підсумок буде однаковим.
Політика Трампу спрямована на те, щоб зробити "Америку знову великою". Як уточнюється у виданні, тепер новому президентові США доведеться створювати нові робочі місця для того, щоб підвищився рівень життя американців, що віддали за нього свої голоси. І очевидно, Трамп переконаний, що найпростіший спосіб рішення цієї задачі - це перебудова економічних стосунків зі всім світом, і зокрема з Китаєм.
Аналітики вказують на той факт, що Трамп постійно загрожує притиснути КНР до стіни. Цим він розраховує добитися швидкого підвищення рівня життя американців при послабленні Пекіна, змушуючи його постійно зважати на інтереси Вашингтону. Проте вплив Китаю залишається дуже сильним.
Тому новий президент США потребує Росії, оскільки дружба з Кремлем проти Китаю може бути вигідна Трампу і принесе великі можливості, говориться в статті Financial Times.
Варто відмітити, що Київ готовий зайняти активну позицію, якщо президент США Дональд Трамп з метою поліпшення стосунків з Росією захоче вивести Україну з переговорів з Донбасу, заявили в МЗС України.

Опубликовано: 26.01.2017 23:52

Чем может пожертвовать Дональд ТрампВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia