Читай.net     
♦ Политика

Як обійтися без макіяжу і бути чарівною

Як обійтися без макіяжу і бути чарівною
Природність завжди залишається в тренді, тому багато дівчат витрачають свої сили і час на те, щоб макіяж був непомітним і в той же час підкреслював їх природну красу. Проте, є деякі секрети, які допоможуть виглядати привабливо і природно і без косметики.
Передусім варто привести в порядок брови, які надають виразність нашому обличчу. Їм слід надати правильної форми відповідно до форми обличчя, підібрати потрібний відтінокстійкої фарби.
Зробити відкритий погляд і підкреслити очі можна, надавши віям вигин, використовуючи щипчики для завивки вій, потім закріпити ефект прозорим гелем.
Щоб позбавитися від темних кругів під очима переглянете свій раціон, в якому обов'язково має бути червоне м'ясо або печінка тварин. Робіть компреси із зеленого чаю і м'яти.
Також наша привабливість залежить від посмішки, тому якщо зубна емаль втратила білизну, користуйтеся відбілювальними пастами або ж зробіть професійне вибілювання зубів.
Не забудьте і про губи, яким також потрібно зволоження і живлення. Замість гігієнічної помади можна використати натуральні олії. Раз на тиждень рекомендується проводити масаж губ за допомогою зубної щітки з м'якою щетиною.
Дуже важливий догляд за волоссям, особливо в зимовий період. Добитися блиску волосся можна за допомогою кокосової олії, крім того регулярно робіть полоскання із застосуванням відвару трав - шавлії, кори дуба, ромашки і липи.
Не забувайте про сонцезахисні засоби і повноцінний сон, тривалість якого має бути не менше 7 годин.
Косметологи стверджують, що умиватися можна не частіше двох раз на день. Проте цю процедуру краще всього робити тільки увечері перед сном. Уранці ж використайте для очищення шкіри обличчя косметичне молочко, лосьйон або просто шматочок тонізуючого льоду.

Опубликовано: 28.01.2017 23:05

Как обойтись без макияжа и быть неотразимойВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia