Читай.net     
♦ Без комментариев

Медицина на орбіті

Медицина на орбіті
Групою вчених науково-дослідницької команди під назвою «MarsDesert» прочинені завіса таємниці для пересічних людей про те, як астронавти отримують медичну допомогу в умовах невагомості в разі гострої необхідності. За словами фахівців, навіть в космосі немає перешкод для лікування від всіляких захворювань. Безсумнівно, існує ряд ключових особливостей для кожного методу лікування під час перебування людини в стані невагомості, які дещо відрізняються від земних технологій.

За словами вчених, медичний персонал, який супроводжує астронавтів, оснащений ультрасучасним устаткуванням і препаратами останнього покоління, що в рази збільшує шанси на максимально швидке одужання членів космічного екіпажу навіть в невагомому стані. Лікарі в космосі можуть за короткий час налагодити роботу м'язового суглоба при розтягуванні, вправити кістки, усунути без наслідків вірусну інфекцію. Такі чудеса медики демонструють з астронавтами будь-яких вікових категорій при проявах різноманітних діагнозів.

У медиків на борту є спеціальні склади для змащування пошкоджених ділянок шкіри, які сприяють моментальної регенерації тканин, а також унікальні костюми, які дозволяють зафіксувати певне положення рук і ніг при травмах. Зараз медики розробляють нові формули, вдосконалюють існуючі прилади та ліки для успішного застосування в умовах атмосфери Марса, який останнім часом перебуває під пильною увагою людства і дослідників Космосу, зокрема.

Опубликовано: 17.06.2017 23:23

Медицина на орбитеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia