Читай.net     
♦ Без комментариев

Про рівень освіченості глави РФ

Про рівень освіченості глави РФ
Під час спілкування глав Російської Федерації і Франції стався конфуз, який не змогли не відзначити освічені представники світової громадськості і журналісти. Намагаючись справити сприятливе враження на недавно обраного французького Президента, Володимир Путін застосував традиційну для Кремля тактику підтасовки фактів.

Сподіваючись на плідну співпрацю в майбутньому, він звернувся, на його думку, до історії, повідомивши, що кілька століть тому Росія успішно взаємодіяла з Францією. Путін, навіть, привів в приклад княгиню Анну Ярославну, дочка Ярослава Мудрого, приписавши їм російське підданство.

Україна не змогла залишатися байдужою до такого невігластва: Адміністрація президента України Петра Порошенка поспішила заповнити «прогалини» в освіті глави Кремля, надавши коротку інформацію з підручників історії України за 5 клас. Заступником глави адміністрації Президента України Дмитром Шимківим був складений коментар на ім'я Французкого уряду, з повним текстом якого можна ознайомитися в ФБ на його сторінці. Він навів неспростовні факти українського походження і підданства Ярослава Мудрого і його нащадків, зокрема, дочки Анни Ярославни.

На фресках і в літописах великий князь Київської Русі і його сім'я зображені на тлі тризуб - символ України, а що стосується Московії, то вона в ті часи ще не існувала. Княгиню в усі часи називали Анна Київська - прославлена ​​королева Франції, прибула в Європу з українських земель. Більш того, появі знаменитого Реймського Євангелія, яким коронували правителів, Франція зобов'язана саме Анні Ярославні. Це видання належало їй і було привезено з особистої бібліотеки київського князя Ярослава Мудрого, її батька.

Опубликовано: 31.05.2017 23:36

Об уровне образованности главы РФВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia