Читай.net     
♦ Без комментариев

Прибульці вже близько

Прибульці вже близько
Американські вчені, які займаються вивченням Космосу на предмет існування позаземних цивілізацій, зробили сенсаційну заяву. В ході проведення світлового експерименту були отримані шокуючі результати, які змусили понервувати представників міжнародної громадськості. На думку прихильників теорії змови, в Білому домі і в NASA йдуть активні підготовчі роботи до вторгнення інопланетних істот на Землю. На підтвердження своїх теорій, вони наводять як приклад проведені випробування членів NASA, які створювали в атмосфері Землі штучні хмари різних кольорів.

Спостерігачі на території Сполучених Штатів могли бачити фарбування неба в яскраві відтінки червоного, синього і зеленого кольорів. Представники організації дали цього експерименту неофіційну назву «попередній феєрверк на честь Дня незалежності». На думку уфологів, демонстрація подібних світлових ефектів є не чим іншим, як спостереження за реакцією простих обивателів на можливе нашестя прибульців з Космосу.

Послідовники проекту Blue Beam ( «Блакитний промінь»), впевнені, що в NASA можуть почати масове застосування голограм, які формують фантоми про паранормальні явища як підтримання жаху в свідомості громадян перед невідомістю, як однієї з нових форм системи управління свідомістю. Це твердження має право на існування, оскільки саме небо, планети і можливі позаземні мешканці в усі часи тримали в страху землян, змушуючи тремтіти перед тим, що поки неможливо перевірити.

Опубликовано: 06.07.2017 11:16

Пришельцы уже близкоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia