Читай.net     
♦ Без комментариев

Ковбаса з Узбекистану була знищена прямо в російському аеропорту

Ковбаса з Узбекистану була знищена прямо в російському аеропорту
Пасажири, які прилетіли в Казань з Узбекистану, втратили домашню ковбасу при митному огляді в аеропорту. Відібрану ковбасу митники знищили прямо в казанському аеропорту.
Причиною вилучення ковбаси у пасажирів стала можлива загроза від ящура, який може бути в Узбекистані. Підозрювані продукти були знищені в спеціальній печі для утилізації на території аеропорту.
Раніше за рішенням російської влади було оголошено, що продукти, які потрапляють в список забороненого продовольства, знищуватимуться. Ці заходи спрямовані на перешкоду ввезенню цих продуктів під виглядом товарів, які вироблені в інших країнах.
Санкційні продукти повинні негайно вилучатися, а після оформлення акту негайно знищуватися. Знищення високоякісної їжі повинне робитися у присутності осіб, які "не зацікавлені" і в кількості не менше двох чоловік. Причому процес знищення заборонених продуктів повинен фіксуватися за допомогою відеозапису, фотографування і при цьому повинна обов'язково вказуватися час і дата його проведення. Можливо зважаючи на недовіру до громадян.
У продуктовому списку санкцій числяться фрукти і овочі, м'ясо, риба, продукти з молока, які були зроблені на території Євросоюзу, Норвегії, США, Австралії і Канади. На їх постачання накладена заборона російським урядом. Заборона була накладена рівно рік тому і була відповіддю на економічні санкції Заходу.

Опубликовано: 05.08.2015 22:01

Колбаса из Узбекистана была уничтожена прямо в российском аэропортуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia