Читай.net     
♦ Без комментариев

Водій врятував від знищення прекрасні західні помідори

Водій врятував від знищення прекрасні західні помідори
Ціла хура з відмінними помідорами пішла з-під носа Россільгоспнагляду, який повідомив про викрадення вантажівки з овочами, які повинні були піддатися знищенню. Це відомство помістило повідомлення на своєму офіційному сайті про те, що опівночі на пропускному пункті фітосанітарного контролю, який знаходиться на кордоні з Білоруссю, з'явилася хура зі свіжими томатами. Півтори тонни прекрасних овочів так і не змогли пройти контроль інспекторів фітосанітарної служби.
У момент огляду прибулої продукції контролери не знайшли маркіровку на упаковках і виявили, що усі етикетки умисне зірвані. Тому згідно з указом керівництва Російської Федерації подібний товар підлягав знищенню. Водій, який збирався провезти помідори на російську територію, дізнався про майбутню ліквідацію його товару. Чоловік, недовго думаючи викрав хуру з помідорами у Білорусь, не давши їх знищити.
Як відомо з минулого тижня усі заборонені продукти, які завозяться на територію Росії, підлягають знищенню. Боротьба з продуктами санкцій може вестися будь-яким способом згідно із законодавством, окрім їх поїдання. Чиновників, які наважаться їсти такі продукти, можуть викрити в халатності і покарати.
По усій Росії зараз проводиться знищення імпортних продуктів, які опинилися в списку санкцій. Тонни свіжої свинини, м'ясної продукції, дорогих сирів і фруктів роздавлені технікою і зариті в спеціальних ямах.

Опубликовано: 07.08.2015 17:11

Водитель спас от уничтожения великолепные западные помидорыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia