Читай.net     
♦ Без комментариев

У Франції діти розгромили дитячий сад

У Франції діти розгромили дитячий сад

Група дітей була затримана французькими поліцейськими. Більш ніж два десятки малолітніх були причетні до вандалізму.
Суботнім вечором у будівлю дитячого саду увірвалася група з двадцяти двох чоловік, яким було не більше тринадцяти років. А молодшому виконалося тільки п'ять. Агресивно налагоджена дітвора побила стекла і розгромила меблі в садку. Також стіни і підлога кімнат були вимазані фарбою.
Було встановлено, що один з дітей розбив вікно вогнегасником і відкрив двері. Після чого натовп вандалів проник всередину приміщень. Постраждали декілька класних кімнат.
Свідком події став місцевий житель, який і викликав поліцію. Після прибуття поліцейських діти стали розбігатися. У дворі одного зі свідків сховалися декілька зовсім маленьких порушників. На місці були затримані двадцять дві дитини віком від п'яти до тринадцяти років. Усі вони жодного разу не були викриті в порушенні закону.
Мер міста Мелен заявив, що усіх буквально приголомшив настільки був юний вік порушників порядку.
Малолітні хулігани були передані своїм батькам. Проте незабаром усіх їх чекає зал суду. Матеріальний збиток, який був заподіяний учбовому закладу, доведеться відшкодувати. Як заявили місцеві журналісти, учбові кабінети після того, як в них побували ці хулігани були гідні картини апокаліпсису. Всього на ліквідацію наслідків виділений місяць. Раніше в цей дитячий сад також намагалися проникнути невідомі. Проте тоді вони так і не змогли відкрити двері.

Опубликовано: 03.08.2015 13:59

Во Франции дети разгромили детский садВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia