Читай.net     
♦ Без комментариев

Форпост "Ісламської держави" знаходиться в серці Європи

Форпост
Журналісти британського видання провели розслідування, згідно з яким на території Боснії створена ціла структура терористичного угрупування ІД.
У самому центрі Європи у боснійському селі, яке оточене лісами, розташований їх тренувальний табір. Там ведеться розробка планів для проведення атак на об'єкти в Європі.
За словами авторів видання, близько дванадцяти бойовиків з села Осве відправилися в Сирію, п'ять з яких загинули. Крім того, в статті Mirror говориться, що Боснія розташована на березі Адріатичного моря, тому має вигідну стратегічну позицію. Оскільки вона пов'язана з Європою і Сирією, Північною Африкою і Іраком. Шлях до цієї країни веде через територію Туреччини, Греції, Сербії і Македонії.
Окрім цього, в кінці минулого століття на території Боснії проходили бойові дії, тому тут досить просто знайти контрабандну зброю.
До села Осве нелегко підібратися і бути непоміченим, оскільки воно знаходиться на піднесеності. Більшість будинків знаходяться в напівзруйнованому або недобудованому стані. А населення носить мусульманський одяг, тому жінки одягнені в паранджу.
Існують деякі підстави, що за купівлю землі в цьому селі взявся місцевий джихадист. Британське видання має відомості, що їм вже куплені два гектари тутешньої землі. Один з ісламських лідерів, який був нещодавно заарештований спецслужбами, також є власником нерухомості в Осве. Місцеві жителі називають це село "гніздом терористів" і там готують бойовиків.

Опубликовано: 24.07.2015 14:37

Форпост «Исламского государства» находится в сердце ЕвропыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia