Читай.net     
♦ Без комментариев

У Дніпропетровській області реабілітацією військових займуться чотириногі помічники

У Дніпропетровській області реабілітацією військових займуться чотириногі помічники
В Павлограді мають намір використати "чотириногих лікарів" для реабілітації військовослужбвців. Для цього розпочаті спеціалізовані навчання серед пошукових собак-шукачів. Кінологи проводять тренування, щоб їх підопічні змогли надати не лише фізичну допомогу, але і моральну підтримку травмованим бійцям.
Так, бельгійська вівчарка Зіггі скоро отримає дуже відповідальне завдання допомагати тим, хто нещодавно повернувся із зони бойових дій. Хазяйка собаки відразу ж дала свою згоду на те, що братиме участь в новій програмі. За словами дівчини, у неї багато знайомих солдатів, які розраховують на реальну підтримку і
допомогу.
У Європі вже давно існує практика по каністерапии, або іншими словами реабілітація потерпілих за допомогою собак. На території України це вважається нововведенням. Павлоградські кінологи є першопроходцями, які стали застосовувати цю методику. Приміром, раніше вони використали її в лікуванні дітей хворих ДЦП. Зараз вони отримали підтримку з боку канадського фонду. І кінологічний союз України приступив до здійснення проекту "Друг для героя".
Українські бійці зі схваленням віднеслися до допомоги від чотириногих лікарів. Так для Артема, який служить в 25-ій бригаді, така ідея дуже сподобалася. Хлопець ще навесні був важко поранений. І коли повернувся із зони АТО його фізичний і моральний стан лікарі знаходили важким. Зараз він упевнений, що якщо на допомогу військовим прийдуть кінологи зі своїми собаками, то одужання бійців проходитиме набагато швидше.
Курси каністерапії для військовослужбовців заплановані на серпень. Фінансуванням цієї оздоровчої програми зайнялися канадці, а також кінологічний союз України. У проекті можуть взяти участь всі бажачі.

Опубликовано: 20.07.2015 17:41

В Днепропетровской области реабилитацией военных займутся четвероногие помощникиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia