Читай.net     
♦ Без комментариев

Візит саудівського короля обурив нудистів Франції

Візит саудівського короля обурив нудистів Франції
Лазуровий берег Франції охоплений акціями протесту, які пов'язані з намірами закрити громадський пляж із-за візиту короля Саудівської Аравії. Король Салман прибув зі своєю сім'єю на відпочинок в районі Ніцци, де у нього розташована сімейна вілла. Місцева влада має намір закрити пляж на вимогу саудівського монарха.
Всього у складі свити короля налічується тисяча чоловік. Для цього було прийнято рішення про закриття кілометрової пляжної ділянки, яка розташована в районі Валлоріс. Ці дії викликали бурхливий протест у місцевого населення. Окрім закриття пляжу, в плани саудівського короля входило спорудження сходів, а також спеціального помосту, які зв'язували віллу з пляжем у Валларі. Всього король Салман має намір провести свій відпочинок на Лазуровому березі впродовж трьох тижнів.
Місцеві жителі склали петицію, в якій вони вимагають негайного відкриття громадського пляжу. Згодних з вимогою виявилося вже більше ста тисяч чоловік.
За твердженням місцевої влади, пляж був закритий, щоб дотриматися заходів безпеки. Серед демонстрантів були також любителі загорати в голому виді, вони спробували наблизитися до королівської вілли на мінімальну відстань. Проте протестуючі були зупинені поліцією, яка заявила, що такі дії можуть суперечити законодавству.
Організатори протесту заявили, що мають намір подати до суду на монарха і членів його сім'ї. На думку місцевих жителів, права французів порушені, оскільки згідно із законом велика частина місцевих пляжів відносяться до громадських.

Опубликовано: 27.07.2015 21:02

Визит саудовского короля возмутил нудистов ФранцииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia