Читай.net     
♦ Без комментариев

Російська сім'я була заарештована із-за нецензурної мови в Римі

Російська сім'я була заарештована із-за нецензурної мови в Римі
В столиці Італії була затримана сім'я туристів з Росії через те, що вони застосували нецензурну лексику на адресу учасників мітингу, який був влаштований українцями.
Як стало відомо з соцмереж, українці організували маніфестацію, яку вони провели в Римі, щоб розповісти про російську військову агресію на території України. Акція, яка була проведена днями, проводилася у форматі "новинного випуску" для усіх, хто прийшов на площу перед Пантеоном. Про ситуацію на Донбасі було розказано на трьох мовах. Тому для усіх хто знає англійську, італійську і російську мови було зрозуміло про що йде мова і скільки українців було принесено в жертву політиці Кремля.
На учасниках акції були костюми, завдяки яким італійці могли упізнати збірні образи України. Мітингуючі скандували в мікрофон про те, що зараз в Україні справжня війна. З боку багатьох туристів і італійців була чутна підтримка на адресу українців.
Проте окрім них на площі знаходилися і російські туристи, яким не сподобався виступ українських патріотів, тому росіяни стали брудно лаятися в їх сторону. Після чого вони отримали від римської поліції декілька попереджувальних зауважень, на які не було ніякої належної реакції. Тому правоохоронці не стали закривати очі на те, що відбувається і вирішили забрати в ділянку цю російську сім'ю в повному її складі.
Раніше українська община влаштовувала акцію протесту проти російської агресії у кінці липня у Витербо.

Опубликовано: 15.07.2015 17:03

Российская семья была арестована из-за нецензурной речи в РимеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia