Читай.net     
♦ Без комментариев

У Італії боротимуться з посібниками комарів

У Італії боротимуться з посібниками комарів
На півночі Італії збираються ввести штрафи від п'ятдесяти до п'яти ста євро для тих, хто не веде боротьбу з комарами. Влада італійського міста Монтебеллуна пояснює своє рішення тим, що вони не вимагають ганятися за кожним комаром. Вони просто хочуть створити усі умови для скорочення природної чисельності цих комах у своєму місті.
Як тільки настав літній сезон регіон Венето приступив до боротьби з полчищами комарів. Окрім цього його влада вирішила боротися також і з місцевими жителями, недбайливість яких сприяє збільшенню комариної чисельності. Особливо це стосується тигрових комарів, які є носіями найбільшої загрози для людини.
Місцевою владою було випущено спеціальну постанову, яка торкається рядових місцевих жителів. А також магазинів і фірм, адміністрацій і фермерських господарств. Постанова діє до листопада. В ній говориться, що в садах і на балконах заборонено залишати відкритими ємності з водою, розкладати тенти, оскільки в них може скупчуватися дощова вода. Також ємності з питною водою для тварин також повинні періодично очищатися. А контейнери і предмети, де можливе скупчення дощової води, мають бути накриті москітними сітками. Також не можна допускати попадання води в колодязі із зрошувальних систем. А у фонтанах і невеликих водоймах рекомендується вирощування тих видів риб, які живляться комариними личинками.
Варто відмітити, що список заборон і рекомендацій відносно комарів дуже довгий. У нім також є вимога косити траву і проводити обробку інсектицидами місць, де скупчується дощова вода і колодязів, щоб комарі не змогли там розмножуватися.
Опубликовано: 13.07.2015 14:48

В Италии будут бороться с пособниками комаровВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia