Читай.net     
♦ Без комментариев

У Британії бар постраждав від п'яної білки

У Британії бар постраждав від п'яної білки
Декілька сотень фунтів стерлінгів - такий збиток питущого закладу у Великобританії із-за п'яної білки, яка влаштувала там бешкет.
Правила одного з приватних клубів, який знаходиться в графстві Вустершир, забороняють вхід з тваринами. Проте його секретареві, який увечері прийшов відкривати заклад, з'явилася жахлива картина. У калюжах розлитого всюди пива лежали розбиті склянки і пляшки, а каса була розграбована. Проте, це не було причиною розбійного нападу грабіжників. З коробки з чіпсами вилізла, похитуючись білка.
Чоловік спробував упіймати звірятко, проте підступний гризун проявив свою майстерність в спритності і виверткості. Три людини впродовж години марно намагалися відловити тварину. І нарешті, білка була загнана в чоловічий туалет і накрита сміттєвим кошиком. П'яниця, що розперезалася, була видворена із закладу через вікно.
Як розповів співробітник бару, перше, що він побачив, коли увійшов до бару - це розкидані всюди гроші і пляшки. Схоже, що білка підійнялася на барну стойку і відкрила один з пивних кранів. Після того, як вона напилася пива почався погром.
Варто відмітити, що Британія є єдиною країною, де надмірна активність цих пухнастих розбійників третирує усе населення. Також почастішали випадки активного втручання в життя людини з боку білок і у Фінляндії. Тут звірятка сміливо пробираються в житло і магазини у пошуках чим-небудь поживитися. Проте згідно із законом ловити білок самостійно строго забороняється, а щоб отримати дозвіл треба чекати впродовж декількох тижнів.

Опубликовано: 17.07.2015 17:14

В Британии бар пострадал от пьяной белкиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia