Читай.net     
♦ Без комментариев

На Закарпатті туристам показуватимуть конопляні поля

На Закарпатті туристам показуватимуть конопляні поля
    Для місцевих жителів Закарпатської області добре відомі усі секрети, що дозволяють притягнути до себе численні натовпи туристів, яких зараз досить складно здивувати. Зовсім нещодавно туристична карта області отримала ще одну відмітку. Це місце може заслужити загальну любов серед шанувальників незвичайних фотосесій. Тут у Виноградівському районі росте велике поле конопель, посіви яких займають п'ятдесят гектарів.     Вирощуванням цієї рослини, що не часто зустрічається в сільському господарстві, займається місцевий фермер. Не варто сумніватися, що як тільки ці самі коноплі почали колоситися, сюди прибув наряд місцевої міліції. Як і належить були проведені відповідні експертизи. Проте фахівці в цій скандально відомій траві не виявили ніяких слідів речовини, яка викликає токсичний ефект. Секрет закарпатського фермера в тому, що його коноплі є технічними.
    Варто відмітити, що заповзятливий землероб вирішив отримати подвійну користь зі свого дітища. Так, поле з марихуаною він вирішив перетворити на туристичну мекку, проте це сталося абсолютно випадково.     Нова ідея прийшла до фермера завдяки варті порядку, яка сама того не бажаючи зробила для його конопляної плантації своєрідну рекламу.
    Незважаючи на деякі труднощі, зараз фермер просто атакований гостями, яким не терпиться своїми очима побачити поле з коноплями. І усім неодмінно хочеться зробити на його фоні селфі. Цей ажіотаж змусив місцевих туроператорів замислитися про створення нового маршруту для туристів, де вони зможуть проїхатися по конопляних полях.

Опубликовано: 10.07.2015 22:15

На Закарпатье туристам будут показывать конопляные поляВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia