Читай.net     
♦ Без комментариев

У Данії пройде акція по збору сечі

У Данії пройде акція по збору сечі
У організаторів проекту уся надія на допомогу з боку ста тисяч туристів. Саме така кількість людей цілком досить на те, щоб можна було зварити живе пиво об'ємом на 25 тисяч літрів.
Зібрану сечу збираються використати для добрива ячменю, який призначений для варіння пива. Проект дістав відповідну офіційну назву, яка прямо вказує на його цілі. Збір сечі був зроблений під час акції на фестивалі Роскилле. Це найбільший європейський музичний фестиваль, який проходив в Данії на острові Зеландія. Ініціаторами акції були організатори музичного фестивалю, а також місцева рада, що займається питаннями сільського господарства і продовольства.
Для відвідувачів фестивалю приготували металевий резервуар, куди вони могли полегшитися. Резервуар був прикрашений написом із закликом поділитися з датськими фермерами своїми відходами життєдіяльності. Причому напис стверджував, що датські фермери знають рецепт, який допоможе усе це перетворити назад в пиво.
Як стало відомо, подібні сечоприймачі організатори фестивалю встановили також і поблизу з сценою. Для того, щоб і у музикантів була можливість прийняти участь в акції.
Пиво, яке мають намір зварити датські пивовари по своєму особливому рецепту, гості музичного фестивалю Роскилле зможуть продегустувати тільки в 2017 році.
Окрім усього іншого метою цієї ініціативи зробити позитивний вплив на довкілля. І ще вона покликана змінити відношення до утилізації органічних відходів.

Опубликовано: 08.07.2015 17:11

В Дании пройдет акция по сбору мочиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia