Читай.net     
♦ Без комментариев

Криза в Греції може стати причиною ще одного референдуму

Криза в Греції може стати причиною ще одного референдуму
До влади Австрії було складено звернення, в якому йде мова про референдум відносно виходу країни з Євросоюзу. Всього під цією вимогою поставили свої підписи більше двох сотів тисяч австрійців.
Петиція була підтримана 260-ми тисячами виборців. І ця цифра в 2,6 рази перевищує необхідну кількість, щоб питання було розглянуте місцевим парламентом.
Ініціатором звернення до австрійської влади стала пенсіонерка 66-ти років Инге Раушер, яка раніше працювала перекладачкою. Жінка була затятим супротивником членства Австрії в Євросоюзі ще з самого моменту вступу. І в 2000 році вона шукала однодумців, виступаючи з аналогічною ініціативою. П'ятнадцять років тому жінку підтримали близько 3,3 відсотків електорату. Сьогодні ця цифра виросла до 4,1 відсотків.
На думку Раушер, цього разу їй повезе, і вона зможе знайти значно більше своїх прибічників, оскільки жителі Австрії злякані можливістю повтору грецької кризи тільки цього разу вже у своїй країні.
5 липня жителі Греції під час референдуму повинні вирішити чи варто їм йти на умови, які висунули кредитори. Попередні опитування показали, що більшість греків голосуватимуть за прийняття усіх умов від кредиторів.
У випадку якщо країна відмовиться від умов кредиторів, то Греції доведеться повертати національну валюту, оскільки це спричинить її вихід з єврозони. Проте нещодавно з'явилося повідомлення міністра фінансів Греції, який признався, що друкувати національну валюту їм буде ні на чому.

Опубликовано: 03.07.2015 19:14

Кризис в Греции может стать причиной еще одного референдумаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia