Читай.net     
♦ Без комментариев

"Интерстеллар" рекомендований для уроків фізики

На думку експертів, Крістофер Нолан створив фільм, який є відмінним посібником для шкільних уроків фізики. "Интерстеллар", який вийшов в прокат минулого року, детально описує і демонструє зображення такого астрономічного явища, як кротова нора. Згідно теорії через кротові нори можна переміщатися в просторі, міняючи уявлення про час.
Провідний американський науковий журнал опублікував думку фізиків, які визнали цей фільм хорошою підмогою для старшокласників, які вивчають Теорію відносності Ейнштейна. Після того, як учені розглянули наукові положення, на основі яких створений "Интерстеллар", вони визнали їх коректність. Фізики стверджують, що цей фільм є першою кінокартиною, де небесні об'єкти і сама чорна діра описуються саме так, як про них говориться в сучасних наукових роботах. Над фільмом працювали великі фахівці в астрофізиці, серед яких був один з найіменитіших учених в цій області Кіп Торн.
Для картини був спеціально розроблений комп'ютерний код, завдяки якому була створена модель чорної діри, унікальна в усіх відношеннях. Її можна використати також і в подальших дослідженнях.
Варто нагадати, що у момент роботи над фільмом, коли створювалися правдоподібні зображення небесних об'єктів, американськими ученими і фахівцями було здійснено наукове відкриття. Після того, як вони змоделювали наближення до чорної діри, вони виявили, що знаходячись поряд з цією дірою можна спостерігати безліч зірок і галактику, усередині якої розташована чорна діра.

Опубликовано: 01.07.2015 16:46

«Интерстеллар» рекомендован для уроков физикиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia