Читай.net     
♦ Без комментариев

Для любителів селфі готується закон

Для любителів селфі готується закон
Євросоюз має намір приступити до питання врегулювання прав людей на селфі. Очевидно, це буде на тлі знаменитої Ейфелевої вежі, а також фонтану Треви. З цією метою зусиллями чиновників Євросоюзу почалася підготовка спеціального закону. Згідно з цим законом, щоб зробити подібний знімок вам доведеться отримати спеціальний дозвіл.
За словами ініціаторів нового закону про селфі, його метою буде протистояння комерційним знімкам.
З іншого боку є ряд побоювань, згідно з якими обмеження можуть торкнутися також і простих туристів. Якщо мандрівники зніматимуться на тлі пам'ятників, то ним загрожуватиме чималий штраф, а в деяких випадках і кримінальна відповідальність. У той же час, це відноситься до тих випадків, якщо знімки, які були зроблені без спеціального дозволу, будуть викладені в соціальні мережі. Як вважають чиновники, в цьому разі йтиметься про порушення закону про авторські права, говориться в одному з популярних видань.
Громадськість вже відреагувала на таку законодавчу ініціативу. Так, приміром, в одній з асоціацій фотографів заявили, що просити кожного разу дозвіл на зйомку колосальної кількості будівель Євросоюзу просто нереально. В той же час у Wikipedia в планах публікації фотографій пам'яток, які були зроблені простими користувачами. Популярна онлайн енциклопедія навмисно прагне продемонструвати усю дурість нового закону, який має намір незабаром прийняти Євросоюз.

Опубликовано: 29.06.2015 22:06

Для любителей селфи готовится законВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia