Читай.net     
♦ Без комментариев

У Британії зросла популярність чоловічих ескорт-услуг

У Британії зросла популярність чоловічих ескорт-услуг
Як показали дослідження британських експертів, на території Об'єднаного королівства з кожним роком підвищується попит на надання послуг інтимного плану від чоловіків. Чоловічі эскорт-услуги набувають широкої популярності в країні. І, очевидно, через два-три роки "жерці любові" за своєю чисельністю зможуть наздогнати своїх колег серед жіночої статі.
Дослідження, яке було проведено зовсім нещодавно, показало, що клієнтками закладів, які надають сексуальні послуги, є жінки найрізноманітніших професій. Серед них є медичні працівники, юристи або телеведучі. У новому столітті секс-індустрія серед чоловічого населення стає популярніше з кожним роком. І через яких-небудь пару років чоловічі ескорт-услуги по кількості порівняються з популярністю жіночих ескорт-услуг, заявляють дослідники.
Як розповів один з організаторів чоловічого ескорт-агенства, жінкам не хочеться вести спори зі своїм обранцем чия черга вимити посуд або яку передачу вони дивитимуться. Ці жінки зайняті своїм бізнесом, їх кар'єра успішна, і після закінчення трудового дня вони мріють провести такий вечір, який може забезпечити їм приємний хлопець. У його компанії жінки отримують задоволення повною мірою на стільки, на скільки побажає жінка.
Також дослідження показали, що великі простори інтернету буквально пістрявлять оголошеннями від чоловіків, які готові надати жінці свої послуги сексуального характеру.

Опубликовано: 24.06.2015 12:26

В Британии возросла популярность мужских эскорт-услугВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia