Читай.net     
♦ Без комментариев

Королева Великобританії і платники податків

Королева Великобританії і платники податків
"Власність Корони" є компанією, яка відповідальна за управління королівською нерухомістю. Цього року її доход був воістину астрономічним і склав майже триста мільйонів фунтів. Виплати її величності йдуть за рахунок платників податків і згідно з очікуваннями стануть більше на два мільйони фунтів.
Як велике багатство британської королеви і що є його джерелом точно невідомо.
Про особові рахунки королева не зобов'язана звітувати, хоча для громадськості періодично розголошують деякі подробиці про рахунки її величності.
Одно з британських видань повідомило, що цього року стан королеви став більше на десять мільйонів фунтів і на даний момент оцінено в триста сорок мільйонів
фунтів.
Головним джерелом королівських доходів є Суверенний грант. А його поява датується 1760 роком. Завдяки угоді між урядом і королем Британії казна держави поповнювалася за рахунок прибутку від королівської нерухомості. В той же час сам монарх отримував фіксовану щорічну суму.
Основні активи "Власності Корони" зосереджені в Лондоні. Окрім цього їй належить нерухомість в Уельсі, Шотландії і Північній Ірландії. Основна частина - це житлова нерухомість і комерційна, а також торгові центри і більшість будівель в найпрестижніших районах Лондона. П'ятнадцять відсотків від доходів на цю нерухомість отримує королева. Це і є Суверенний грант, який покриває витрати церемоніальних обов'язків. За рахунок цих грошей оплачується робота персоналу, комунальні послуги, поїздки і обслуговування нерухомості.
"Власність Короны" належить королеві лише формально і продати її не можна. За рахунок персонального доходу королеви покриваються витрати інших членів королівської сім'ї.

Опубликовано: 26.06.2015 20:21

Королева Великобритании и налогоплательщикиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia