Читай.net     
♦ Без комментариев

Європа починає спецьоперацію з незаконної міграції

Європа починає спецьоперацію з незаконної міграції
Як повідомила представник прес-служби ЄС, почалася операція, яка повинна зруйнувати налагоджений бізнес контрабандистів і торговців людьми в Середземному морі.
У південній частині Середземномор'я працюватимуть судна, літаки і беспилотники для збору потрібної інформації. Вже через тиждень уся ця техніка приступить до роботи і для цієї згоди Радбезу ООН не вимагається. Підтримку повинні були виразити тільки усі країни ЄС.
Наступним етапом у рамках морського права буде догляд суден, які викликатимуть підозри на рахунок причетності до контрабанди і не лише. І в цьому випадку такі дії можна не погоджувати з Радбезом ООН, а також лівійською владою, оскільки це входить в юрисдикцію морського права.
А ось вже третій етап, який носить силовий характер, передбачатиме рішучі дії, спрямовані проти незаконної міграції. Силова фаза передбачає дії в територіальних водах Лівії, тому на її дозвіл знадобиться резолюція від Радбезу ООН. Щоб отримати її потрібно згоду від лівійського уряду. Європейці вже зробили деякі дипломатичні заходи, щоб їх дії схвалив уряд Лівії, який є на даний
момент.
Деякі країни, які є членами Радбезу ООН, виступають проти знищення суден, на яких перевозять незаконних мігрантів, як це робиться з піратськими суднами з Сомалі. Також вони вважають принциповим питання про те, де саме проводитимуться силові дії. Чи будуть це міжнародні води або ж це буде лівійський водний простір.

Опубликовано: 22.06.2015 22:28

Европа начинает спецоперацию с незаконной миграциейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia