Читай.net     
♦ Без комментариев

Гордість нації

Гордість нації
За рішенням Міністерства фінансів Америки десятидоларова купюра буде випущена із зображенням жінки. Таке рішення було прийняте уперше за сто останніх років історії США.
Оновлена купюра повинна вийти в 2020 році, оскільки тоді святкуватиметься столітній ювілей дати, коли була прийнята поправка в Конституцію Сполучених Штатів, згідно якої жінки отримали виборче право.
За словами міністра фінансів США, рішення кого саме зображуватимуть на новій купюрі, залишається за громадянами США, які виберуть самостійно впродовж найближчих декількох місяців.
За всю історію американської валюти зображення осіб на банкнотах мінялися всього кілька разів. І ось більш ніж за сто літній період на них з'явиться жіноче зображення.
Як повідомляє авторитетне американське видання, останній раз жіноче зображення було на срібних сертифікатах дев'ятнадцятого століття. Сертифікат вартістю в один долар мав зображення Марти Вашингтон, дружини першого президента США Джорджа Вашингтона. Теперішня десятидоларова купюра увінчана зображенням першого міністра фінансів Америки, Олександра Гамильтона. Він увійшов до числа засновників країни.
Раніше стало відомо, що на двадцятидоларовій купюрі, очевидно, з'явиться зображення Гаррієт Табмен. Ця жінка афроамериканского походження бігла з рабства і організувала допомогу рабам в їх звільненні. Таким чином, вона визволила з рабства тисячі чоловік перш ніж почалася Громадянська війна в 1861 році.

Опубликовано: 19.06.2015 22:09

Гордость нацииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia