Читай.net     
♦ Без комментариев

Туристів звинуватили у виклику землетрусу

Туристів звинуватили у виклику землетрусу
За словами заступника міністра одного з малазійських штатів, іноземні туристи стали причиною землетрусу майже в шість балів.
Високопоставлений чиновник вважає, що стихійне лихо, яке забрало життя тринадцяти чоловік, сталося із-за осквернення священної гори.
Це сталося тижнем раніше, коли група туристів з різних країн вчинила сходження на гору під назвою Кінабалу. На вершині цієї гори туристи роздяглися і сфотографувалися. Після цього вони виклали свої фотографії в соціальні мережі.
А 6 червня від заступника головного міністра малазійського штату поступила заява про те, що із-за цього блюзнірського вчинку в країні стався землетрус. Дії туристів були визнані як "нецивілізовані" і вони повинні понести покарання згідно з місцевими звичаями. Гора Кінабалу вважається серед місцевих жителів священною.
Окрім цього, чиновник заявив про свої передчуття землетрусу, що намічався, оскільки під час сніданку протягом півгодини він спостерігав за польотом зграї ластівок навколо його будинку.
Як було засвідчено в поліцейському звіті, гід зробив зауваження іноземним туристам, що роздяглися, проте вони нагрубіянили йому. Особи п'яти з них поліція вже встановила. Серед них два жителі Нідерландів, двоє канадців і один німецький громадянин. Виїзд з країни їм заборонений, тому якщо вони спробують це зробити, то їх затримають.
Місцевими жителями були здійснені очисні ритуали.


Опубликовано: 08.06.2015 22:33

Туристов обвинили в вызове землетрясенияВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia