Читай.net     
♦ Без комментариев

У міністра освіти свої погляди на вивчення іноземних мов українцями

У міністра освіти свої погляди на вивчення іноземних мов українцями
У своєму інтерв'ю міністр освіти Сергій Квіт заявив, що з боку влади приділятиметься особлива увага до вивчення державної мови і англійської.   Причому мінімальними вимогами до випускників буде володіння державною мовою, а також знання англійської мови, вважає міністр освіти України.
При цьому Квіт вказав на той факт, що в естонських університетах від абітурієнтів вимагають володіння англійською мовою на рівні робочому.
Згідно із словами міністра, вже цього літа влада повинна приступити до втілення загальнонаціонального проекту, який буде волонтерським. У рамках проекту будуть організовані Літні табори з мовним ухилом. Причому планується охопити усі школи. Тому притягуватимуться міжнародні організації. Це буде і Корпус світу, і Французький культурний центр, і фахівці з Британської ради, і Гете-інституту. З дітьми повинні працювати саме носії мови, щоб вивчення проводилося в неформальній обстановці. У міністерстві мають намір зробити вивчення мов модним серед молоді.
У той же час міністр підкреслив, що боротьби з російською мовою не буде. А буде лише приділено спеціальну увагу до державної мови і англійського. За словами Сергія Квіта, перед державою стоїть завдання створення таких умов, щоб могла розвиватися будь-яка мова і, при цьому, приділена особлива увага саме державній і англійській мовам.

Опубликовано: 10.06.2015 21:56

У министра образования свои взгляды на изучение иностранных языков украинцамиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia