Читай.net     
♦ Без комментариев

У Британії за учнями стежитимуть через комп'ютери

У Британії за учнями стежитимуть через комп'ютери
Метою нової програми буде відстежування ресурсів, які найчастіше відвідують учні шкіл, а також зміст їх листування зі своїми однолітками.
Тепер директори середніх шкіл Великобританії використовуватимуть нову комп'ютерну програму, за допомогою якої можна відстежувати поведінку учнів, які потенційно мають екстремістську поведінку.
Ця програма проводить стеження за внутрішнім листуванням серед учнів через соціальні мережі або чати. І фіксуватиме відвідування екстремістських сайтів, а також попереджати появу ключових слів, що викликають підозру.
Як тільки перші тривожні сигнали, які вкажуть на радикальні настрої учня, будуть виявлені, працівники школи зобов'язані будуть дотримуватися спокою. І відразу ж приступити до проведення комплексного аналізу поведінки цього учня в цілому.
Цього року починаючи з лютого, згідно із законом Великобританії про протидію тероризму від державних шкіл потрібно вжиття заходів, які націлені на відвертання поширення радикальних настроїв серед школярів-мусульман.
Тим часом представники Національної профспілки учителів заявили, що побоюються з приводу цієї вимоги. Оскільки воно може зупинити дискусію громадськості на цю тему. Також учителі побоюються можливої відповідальності у разі прийняття ними невірного рішення відносно учнів.
Зробить така програма життя у Британії безпечнішим доки невідомо.

Опубликовано: 05.06.2015 21:38

В Британии за учащимися будут следить через компьютерыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia