Читай.net     
♦ Без комментариев

Похід на тридцять миль або ув'язнення

Похід на тридцять миль або ув'язнення
Рішенням суду американка повинна була вибрати або відбути термін тюремного покарання, або пішки пройти тридцять миль.
Такий ексцентричний вердикт суддя Майкл Сикконетті вже не раз виносить тим, що провинилися перед американським законом. Він замінює тюремні терміни на альтернативні заходи покарання. Так, наприклад, жінка, яка залишила в лісі 35 безпорадних котенят, повинна була провести ніч в цьому ж лісі.
Дев'ятнадцятирічна американка отримала від суду в штаті Огайо право вибору для себе покарання за те, що вона відмовилася заплатити сто доларів таксистові за поїздку в інше місто. Дівчині запропонували вибрати між двомісячним перебуванням у в'язниці або пообіцяти пройти тридцять миль.   Таку відстань склав неоплачений обвинуваченою шлях. Як призналася сама засуджена, вона зраділа такому рішенню суду. Оскільки цей шанс дозволив їй уникнути в'язниці, в якій вона жодного разу не була і не хоче потрапляти.
У коментарі на своє рішення суддя Сикконетті пояснив, що зазвичай він керується вибором покарання або творчого, або тюремного терміну. Таку можливість суддя надає молодим людям найбільш вразливим, для яких цей злочин, як правило, перший. Тому, яким би не було рішення, їм все одно не захочеться знову потрапити до суду.
Подібні альтернативні ухвали вже не раз виносилися ексцентричним суддею.
А тим часом в Скотланд-ярді настають зміни. Там мають намір позбавлятися від товстих поліцейських. Варта порядку, яка має погану фізичну форму і зайву вагу, буде звільнена.

Опубликовано: 03.06.2015 13:24

Поход на тридцать миль или тюремное заключениеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia