Читай.net     
♦ Без комментариев

Тім Кук жертвує акції Apple на добродійність

Тім Кук жертвує акції Apple на добродійність
Тім Кук, який займає крісло глави компанії Apple, вирішив виділити на добродійність акції знаменитої компанії. Це п'ятдесят тисяч акцій, вартість яких зараз на ринку оцінюється в 6,5 мільйонів доларів, при нинішній вартості акції в 130 доларів. Тому це пожертвування можна назвати солідним статком.
Кук вже давно займається добродійністю, виділяючи на неї солідні суми. Глава Apple заявив, що він не має наміру виписувати чеки просто так. Його завдання підійти до питання добродійності системно. Так, в плани гендиректора входить субсидування програми по боротьбі з СНІДом, він також має намір допомогти в реформуванні імміграційної системи Америки.   Також Кука цікавить програма по захисту прав людини. Проте яка з цих організацій отримала пожертвування від гендиректора компанії Apple доки невідомо, а може так і залишиться загадкою. Статут компанії передбачає повний звіт Кука перед акціонерами, проте публічного оголошення імені одержувача від нього не вимагається.
За оцінкою деяких джерел, статок глави Apple може бути близько восьми ста мільйонів доларів. На пост генерального директора компанії Тім Кук вступив чотири роки тому і отримав мільйон акцій Apple. Вартість обмежених акцій зараз вже оцінюється в 665 мільйонів доларів.
Тім Кук у березні повідомив про своє рішення пожертвувати цілком свій статок на благодійні цілі. Проте першочерговим завданням перед ним стоїть оплата освіти свого племінника, якому зараз тільки десять років.

Опубликовано: 01.06.2015 22:57

Тим Кук жертвует акции Apple на благотворительностьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: