Читай.net     
♦ Без комментариев

Фінни готові повністю відмовитися від паління

Фінни готові повністю відмовитися від паління
П'ятдесят шість відсотків жителів Фінляндії виразили свою готовність на повну заборону продажу тютюну. Причому цю ідею підтримує молодь.
За результатами дослідження ряду організацій, більше сімдесяти відсотків молодих жителів Фінляндії, вік яких менше двадцяти п'яти років, вимагають повної заборони на продаж сигарет на території їх країни. Серед фіннів середнього віку такі радикальні заходи підтримують менш половини.
Крім того, на думку фінської молоді необхідно ввести заборону на паління в громадських місцях. До них відносяться парки, пляжі і навіть вулиці. Таку ідею підтримали троє з чотирьох опитаних, вік яких був менш двадцяти п'яти років. Якщо розглядати думку населення Фінляндії в цілому, то заборону підтримують сімдесят відсотків жінок і 61 відсоток чоловіків.
Закон про тютюн має свою мету. До 2040 року держава Суомі повинна стати некурящою. Проте деякі дані показують, що цей результат може бути досягнутий на десять років раніше.
П'ятнадцять відсотків курців також підтримали заборону продажу тютюнових виробів. Це пояснюється великою кількістю тих, що бажають покінчити з цією згубною звичкою. Двоє курців з трьох готові відмовитися від нікотинової залежності.
Зараз серед жителів Фінляндії спостерігається тенденція відмови від тютюнових виробів. Так за деякими даними, за останні дванадцять місяців зменшилася кількість сигарет, що ввозилися фіннами, і нюхального тютюну з-за кордону.

Опубликовано: 30.05.2015 10:20

Финны готовы полностью отказаться от куренияВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia