Читай.net     
♦ Без комментариев

Найстаріший австралієць піклується про пінгвінів

Найстаріший австралієць піклується про пінгвінів
Альфред Дейт вважається найстарішим жителем усього Австралійського континенту. Йому виповнилося сто дев'ять років, проте це не стало перешкодою для його улюбленого захоплення. Альфред і до цього дня займається в'язанням. Його останні роботи - це светри, які він в'яже для пінгвінів. Птахи постраждали від нафти, що витекла, і місцеві активісти піклуються про них.
Дейт був визнаний професійним в'язальником, якого вибрали серед інших претендентів зі всього світу, щоб в'язати захисні светри для постраждалих птахів. Через те, що пінгвіни контактували з розлитою нафтою, їм знадобився захист.
Два роки тому біля берегів Австралії сталося протікання нафти і місцевий фонд, який займається захистом пінгвінів з острова Філіпа, вирішив звернутися до професійних в'язальників. Звичайно ж, ці светри виглядають на пінгвінах досить потішно. Проте варто відмітити, що це не данина моді і не чий-небудь розіграш. Маленькі пінгвіни потребують захисту від попадання нафти на них. Оскільки це призводить до злипання пір'я, захисний шар від холодної води руйнується і це призводить до загибелі пінгвінів.   Птахи стають беззахисними, неповороткими і не можуть полювати.
Зараз Альфред Дейт живе у будинку для літніх людей. Він пам'ятає події катастрофи знаменитого "Титаніка" і як починалася Перша світова війна.  Медсестри запропонували довгожителеві почати в'язати светри для пінгвінів, оскільки їм було відомо про досвід Дейта в професійному в'язанні. Цим зайняттям він займається ось вже вісімдесят років.

Опубликовано: 27.05.2015 16:24

Самый старый австралиец заботится о пингвинахВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia