Читай.net     
♦ Без комментариев

Китай має намір уразити світ новим мостом

Китай має намір уразити світ новим мостом
Архітектурне бюро, яке належить ізраїльтянинові, має намір приступити до грандіозного проекту. Це буде абсолютно прозорий міст, виконаний із скла. Споруда повинна з'єднати великий каньйон, протяжність якого триста сімдесят метрів. Міст буде побудований на запаморочливій висоті в чотириста метрів від рівня дна самого каньйону. Вантажопідйомність його повинна забезпечити вагу близько восьми ста чоловік.
Очевидно, китайцям сподобалися скляні конструкції, оскільки вони мають унікальні переваги, завдяки яким створюються карколомні панорамні види на ландшафти навколишніх гір. Приміром, зовсім нещодавно в одному з національних парків КНР був відкритий консольний міст. Ця щонайдовша споруда із скляним дном у світі. Обрив, над яким звішується консоль моста, досягає висоти 718 метрів.
Будівництвом нового моста через каньйон буде продовжена нова традиція, властива сучасним технологіям китайської архітектури і будівництва.
Це буде новим "чудом світу". Структура моста настільки оманлива, що створюється ілюзія крихкості прозорої конструкції, і відвідувачі відчуватимуть себе практично ширяючими над каньйоном. А для тих, хто любить гостріші відчуття, буде запропонований стрибок на еластичному канаті прямо з середини моста в прірву каньйону. За словами розробників, така пружинна конструкція буде найвищою у світі і приверне багатьох екстремалів.

Опубликовано: 25.05.2015 15:20

Китай намерен поразить мир новым мостомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia