Читай.net     
♦ Без комментариев

Пологи американки стали унікальним випадком

Пологи американки стали унікальним випадком
В історіях про народження близнюків завжди є щось дивовижне.
Мешканка одного з американських штатів несподівано для себе потрапила в курйозну ситуацію. Жінка звернулася до суду, щоб добитися від батька виплати аліментів на дочок-близнюків. Проте після того, як була проведена генетична експертиза, рішення суду украй здивувало жінку. Чоловікові несподівано для усіх повезло. Суд зобов'язав її партнера платити тільки за одну з цих дівчаток.
А причиною такого рішення суду стало те, що при ДНК-експертизі експертами було встановлено вірогідне батьківство чоловіка, що перевірявся, тільки на одну дитину. Друга дитина як, виявилось, була зачата іншим чоловіком. Такий вердикт оголосила суддя штату.
Випадки, коли діти-близнюки народжуються від різних батьків, відбуваються украй рідко. Це унікальне явище трапляється тільки тоді, якщо жінка мала сексуальний зв'язок з декількома партнерами і тільки впродовж одного менструального циклу. Тоді відбувається незалежне один від одного запліднення двох яйцеклітин. Так говорять фахівці.
Відмітно, що суддя розповіла про те, що в процесі цієї тяжби для винесення об'єктивної ухвали нею була знайдена інформація, яка торкалася усього лише двох аналогічних випадків, які були зафіксовані на території США.
Звичайно, випадок цей унікальний, проте з матір'ю дівчаток-близнюків все сталося саме так. І в ході судового засідання жінці довелося признатися в тому, що у неї був сексуальний зв'язок з двома партнерами упродовж одного тижня.

Опубликовано: 11.05.2015 14:18

Роды американки стали уникальным случаемВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia