Читай.net     
♦ Без комментариев

Фінські коробки для майбутніх мам стали світовим трендом

Фінські коробки для майбутніх мам стали світовим трендом
Про те, що саме у Фінляндії живе Санта Клаус і що житній хліб завоював всенародну любов у фіннів, знають майже усі. І ось групою ентузіастів був ініційований продаж коробок для породіль, які популярні у Фінляндії. Унікальність таких коробок полягає в їх історії появи. Ще в тридцятих роках минулого століття з'явилася традиція дарувати жінкам такі коробки. У коробці є все, що буде потрібно майбутній мамі для її новонародженого малюка протягом року.
Усі предмети вироблені у Фінляндії. Їх відмінність в прекрасній якості і приємному дизайні. Всього налічується п'ятдесят чотири предмети і це практично усе, що буде треба дитині. Щорічно подібні коробки даруються 40 тисячам жінок.
Трьом жителям Хельсінкі прийшла ідея зробити цю коробку популярною у всьому світі, і вони вважають, що така коробка має бути у розпорядженні батьків кожної країни.
Звичайно ж, соціальне страхування Фінляндії не припускає розсилку цих коробок за рубіж. Тому у ентузіастів виникла ідея створення свого варіанту набору. Одним з приємних доповнень до нього стане те, що сама коробка може бути використана в якості колиски, оскільки в ній є навіть матрац з покривалом і простирадла. Її можна поставити поряд з ліжком батьків. І цей дуже зручно.
Вартість такого набору приблизно 450 доларів. Перші партії до двадцяти країн світу вже відправлені. В той же час у покупця є можливість вибрати вміст коробки. Тим більше асортимент дозволяє.

Опубликовано: 08.05.2015 13:41

Финские коробки для будущих мам стали мировым трендомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia