Читай.net     
♦ Без комментариев

Мешканка Великобританії, ставши мільйонершею, позбавляє своїх дітей радощів життя

Мешканка Великобританії, ставши мільйонершею, позбавляє своїх дітей радощів життя
Хто з нас не мріє виграти хоч би раз в житті пристойну суму грошей, купивши лотерейний білет. Мешканці Великобританії невимовно повезло, оскільки її мрія, як і багатьох британців, збулася. Проте до цього моменту вона ніколи не замислювалася над тим, що у великих грошей є також і негативна сторона, оскільки вони можуть зруйнувати особисте життя людини.
Отже, британці дістався приголомшуючий виграш в лотерею, який склав сто сорок вісім мільйонів фунтів. Проте, це не зробило жінку щасливою в особистому плані, оскільки після цього вона твердо вирішила розвестися з чоловіком.
Розрив сімейної пари стався через стрес, викликаний необхідністю розпорядитися такою переконливою сумою. Оскільки виграні грошові кошти оби два супруги повинні були витрачати спільно, то між ними виникли розбіжності в їх цільовому використанні. Приміром, чоловік упродовж багатьох років був власником музичного магазину. Проте легкі гроші змусили його охолонути до улюбленого зайняття, і розкішний спосіб життя зробив свою справу.
З цієї причини дружина намагалася наполягти на тому, щоб розумно витрачати гроші, і тим самим не дати характеру чоловіка зіпсуватися. Зараз жінка залишилася одна і на її вихованні залишилися двоє дітей шкільного віку.
За її словами, щотижнева сума грошей, які вона виділяє своїм дітям на кишенькові витрати, складає всього три фунти. І тільки за умови хорошої поведінки і прибраної кімнати.

Опубликовано: 13.05.2015 18:00

Жительница Великобритании, став миллионершей, лишает своих детей радостей жизниВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia