Читай.net     
♦ Без комментариев

Можливо, Франція знищить свої "Містралі"

Можливо, Франція знищить свої
Франція заявила про можливість затоплення обох вертольотоносців, які в Сен-Назере будувалися для Росії. При розірванні контракту обома країнами, "Містралі" планується знищити. Цей варіант стоїть в списку основних, які французький уряд розглядає на даний момент. Французька преса повідомила, що уряд Франції може зважитися на демонтаж або утилізацію, або затоплення вертольотоносців у водах відкритого моря. Як вважає преса, подібний варіант може тільки шокувати.
Проте, не дивлячись на це, Франція не допускає можливості використання для своїх ВМС цих вертольотоносців. Оскільки модифікація цих гігантів розрахована на російський стандарт, а перебудова і переобладнання їх обійдеться Франції у багато сотень мільйонів євро. Так вважають експерти.
Проте згідно з найпріоритетнішим варіантом в цьому питанні обидва "Містралі" можуть бути продані, тому для них підшукуються нові покупці. До числа потенційних покупців увійшла Канада, одна з країн північної Європи і Єгипет.
Перший замовлений Росією "Містраль", був готовий до експлуатації у кінці 2013 року. На листопад минулого року була запланована його передача російському ВМФ. Проте Франція відмовилася передавати вертольотоносець в самий останній момент. Причиною такого рішення була ситуація в Україні. По другому кораблю французькою стороною було прийнято аналогічне рішення.
У кінці квітня Франція пообіцяла Росії або повернути передоплату, або поставити "Містралі". Проте відносно термінів виконання домовленості нічого не відомо.

Опубликовано: 06.05.2015 19:26

Возможно, Франция уничтожит свои «Мистрали»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia