Читай.net     
♦ Без комментариев

Голий австралієць і пральна машина

Голий австралієць і пральна машина
Іноді нам на думку спадають ідеї здивувати оточення своїми можливостями, проте про наслідки в такі моменти мало хто замислюється.
Житель Австралії вирішив здивувати свою подругу незвичайним сюрпризом. Проте рішення було настільки неординарним, що самостійно вибратися із створеної їм самим курйозної ситуації у хлопця не було сил. Заповзятливому жителеві Мельбурну прийшла ідея залізти головою у барабан пральної машини і почекати там, коли повернеться його дівчина. Хлопцю довелося просидіти в такій позі досить багато часу, коли він зміркував, що подружка доки не поспішає повертатися додому. Тоді він вирішив, що йому варто почекати свою дівчину у іншому місці і в зручнішій позі. Проте сюрприз чекав на нього самого. Вибратися з пральної машини, яка стала для нього капканом, самостійно хлопець не зміг. Тому йому довелося звертатися за допомогою до рятувальників. Прибулі фахівці впродовж двадцяти хвилин намагалися звільнити невдалого жартівника. Жертву розіграшу рясно поливали маслиновою олією, щоб звільнити з пастки. Хлопцю повезло, і він відбувся тільки подряпинами.
Про те, як віднеслася до його "героїчного" вчинку дівчина не відомо.
А ось житель Краснодару посперечався зі своїми друзями, що підійметься на вершину високого дерева. Хлопець зумів-таки здолати п'ятнадцять метрів висоти і опинився на верхівці дерева. Проте спуститися вниз він не зміг і свою спритність і завзятість молодецьку він показав тільки наполовину. Відважний 24-річний верхолаз спустився із скореної їм вершини тільки за допомогою рятувальників, яких довелося викликати його друзям.

Опубликовано: 04.05.2015 23:06

Голый австралиец и стиральная машинаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia