Читай.net     
♦ Без комментариев

Активність чилійського вулкану дісталася до Аргентини

Активність чилійського вулкану дісталася до Аргентини
Більше сорока трьох років спав Кальбуко, який входить в трійку найнебезпечніших серед найбільш активних чилійських вулканів. Після того, як почалося виверження вулкану в Чилі більше чотирьом тисячам його жителям довелося спішно евакуюватися. У повітря летіли величезні стовпи з попелом і димом. Поведінка Кальбуко відзначається як непередбачувана, тому люди потребують захисту. Також за словами президента Чилі, уряд повинен потурбуватися про те, щоб люди мали можливість повернутися на колишні місця разом зі своєю худобою і домашніми тваринами. Поки обійшлося без жертв і потерпілих. Одна людина вважалася зниклою без вісті, на щастя віна знайшлася. Чоловік розповів, що він заблукав в лісі і відстав.   Він по-справжньому злякався, оскільки ночувати йому припало в лісі.
Вулкан, що прокинувся, доставляє проблеми не лише Чилі, але і сусідній Аргентині. Популярна серед туристів південна частина країни покрилася вулканічним попелом. Із-за задимленості довелося відмінити авіарейси. Без захисних масок і окулярів на вулицю вийти не можна. Багато туристів скаржаться на дивні відчуття на шкірі.
Вулкан, що прокинувся, привертає увагу багатьох дослідників, а може і не лише їх. Нещодавно в районі Кальбуко спостерігався політ деякого об'єкту, що світиться, який був знятий і викладений в мережі. Об'єкт складався з двох сфер, що світяться. Він парив в небі деякий час, а потім ненадовго зникав.
Відмітно, що активність непізнаних літаючих об'єктів спостерігається найчастіше в районах катастроф. І особливо їх часто бачать поряд з діючими вулканами.

Опубликовано: 24.04.2015 18:05

Активность чилийского вулкана добралась до АргентиныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia