Читай.net     
♦ Без комментариев

Куди їхати за щастям?

Куди їхати за щастям?
Нещодавно всесвітня організація оприлюднила список країн, які відрізняються найвищим благополуччям.
Абсолютним лідером стала країна, де з'явився перший шоколад, чий годинник вважається найкращим і завдяки якій ми дізналися про фондю. Це Швейцарія, яка входить в список найбагатіших європейських країн.
Другою була названа Ісландія, не дивлячись на дуже суворий клімат. Варто відмітити, що середня тривалість життя тут тримається на відмітці вісімдесяти років і жителі країни мають сто відсоткову грамотність.
У трійку лідерів потрапила Норвегія, яка славиться фьордами і оповіданнями про тролів. Завдяки стабільній економічній обстановці, повній свободі для підприємців, і гарантії безпеки для усіх хто знаходиться в цій країні. Майже кожній норвезькій сім'ї доступно мати котедж в районі фьордів, хороший автомобіль і скромна по розмірах яхта.
Далі йде Данія. Жителі цієї країни досягли висот в управлінні державою, оскільки влада тут працює настільки ефективно, що показала другий результат у світі. Податки тут досить високі, проте в освіту і охорону здоров'я вкладається значна сума грошей. А по рівноправ'ю статей Данія стала однією з кращих.
Канада показала п'ятий результат і не дивно, оскільки вона постійно потрапляє в список найщасливіших. Природа цієї країни є національною гордістю. А за якістю життя і вихованню підростаючого покоління Канада займає четверту позицію.
По благополуччю Фінляндія також є одним з лідерів всіляких рейтингів. Фінни можуть похвалитися найчистішою водопровідною водою у світі, рівень корупції тут найнижчий серед європейських держав. Жителям Фінляндії щорічно належить відпустка на дев'ять тижнів, яка оплачується.

Опубликовано: 27.04.2015 21:24

Куда ехать за счастьем?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia