Читай.net     
♦ Без комментариев

Затишшя перед бурею

Затишшя перед бурею
Доки у Кейт Міддлтон тільки йде підготовка до пологів. Майбутня мама чекає народження другого малюка. Проте фанатам молодої пари королівського сімейства Британії не терпиться бути ближче до цієї знаменної події. На їх думку, саме в клініці святої Марії Лондона народжуватиме молода герцогиня. Оскільки спадкоємець британської корони і первісток в сім'ї принца Уільяма з'явився на світ близько двох років тому саме тут. Для зустрічі Кейт навколо цієї медичної установи вже збираються фанати, які мають намір морально підтримати свою улюбленку в час пологів.
Одна з мешканок Лондона розповіла журналістам, що вперше вона шість днів провела у стін цієї клініки, щоб підтримати Кейт. І цього разу літня жінка має намір бути в цей радісний момент ближче до герцогині в надії, що вона відчує підтримку з боку фанатів. До речі, цій британці виповнилося сімдесят один рік.
На думку багатьох спостерігачів, зараз в Лондоні затишшя, а буря буде скоро. У столиці тільки і ходять чутки про майбутні пологи в монаршій сім'ї. Усі з нетерпінням хочуть упізнати стать дитини, яку Кейт повинна подарувати своєму чоловікові. Про часові рамки майбутньої події заявила Кейт особисто, повідомивши про термін її пологів до 30 квітня.
Поступово в столицю Великобританії з'їжджаються представники зарубіжної преси. Проте для них були встановлені особливі правила, про які особисто потурбувався мер Лондона. За його розпорядженням була обмежена парковка поряд з клінікою. І ніяких наметів в окрузі до того часу, коли винуватиця події не прибуде на місце.
Такі вказівки торкаються і фанатів, проте серед них знаходяться найвідчайдушніші, які встановили практично цілодобове чергування поряд з медустановою.

Опубликовано: 22.04.2015 21:20

Затишье перед бурейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia