Читай.net     
♦ Без комментариев

Бути щасливим дуже просто

Бути щасливим дуже просто
На думку психологів, на рівні нашої підсвідомості завжди знаходиться відповідь, як бути щасливим. Ученими був складений список, до якого увійшли найприємніші відчуття.
У дослідженні брали участь близько двох тисяч жителів Великобританії. Учасників запитували про ті відчуття, які були здатні доставити їм найбільшу радість. Перше місце в списку займає задоволення, отримане від свіжої постільної білизни. Друга позиція дісталася сонячним променям, які людина відчувала на своєму обличчі. Замикає трійку лідерів вдячність відносно незнайомої людини за те, що вона зробила добрий вчинок.
Також серед десяти найпоширеніших відчуттів щастя були гроші, які були знайдені на вулиці випадково. Короткочасне перебування наодинці з собою. Булка свіжого хліба також потрапила в цей список. Радість від домашньої обстановки вказали багато респондентів, відповідаючи на питання дослідників.
Учені стверджують, що існує безліч дрібниць, які здатні пробудити у людини відчуття радості. Проте згідно із статистикою, серед жителів Великобританії далеко не усі здатні відчувати радощі життя щодня від подібних дрібниць. Таких щасливчиків налічилося усього лише двадцять відсотків.
В той же час, психологи стверджують, що для більшості людей доступні знання як стати щасливим навіть на рівні підсвідомості. Проте випробувати позитивні емоції їм заважає перешкоди в здійсненні їх мрії. Тому радою буде набути уміння створювати своє життя з приємних дрібниць, яким можна радіти.

Опубликовано: 20.04.2015 18:53

Быть счастливым очень простоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia