Читай.net     
♦ Без комментариев

Європа розпочинає боротьбу з Кремлем

Європа розпочинає боротьбу з Кремлем

Європейські лідери прийшли до думки, що потік пропаганди, який обрушився на Європу, здатний дестабілізувати місцеве суспільство. Тому ЄС у рамках програми по створенню контрпропаганди запрошує співробітників, які боротимуться з тією брехнею, яка виходить від кремлівських пропагандистів.
Усім посольствам країн Євросоюзу були розіслані вимоги до претендентів на вакансію, згідно з якими співробітники повинні будуть коригувати і перевіряти наявність дезинформації у фактах.
Також потрібно відмінне знання російської мови і уміння ретельно аналізувати і після фільтрувати інформацію, яка поступає від російських ЗМІ.
Окрім цього нові співробітники повинні будуть регулярно оновлювати інформацію про ЄС, яка поступатиме для мас-медіа, роблячи акцент на вигідні сторони в Східному партнерстві.
Планується створення окремої робочої групи з п'яти чоловік, не більше. З ними мають намір укласти контракт на рік і імовірно мінімальна зарплата при цій посаді складе трохи більше чотирьох тисяч євро в місяць. Претендентам нової посади переважно мати досвід в журналістській діяльності, і розбиратися в тонкощах мас-медіа, а також інфографіки.
Поки новий проект не розкритий в усіх подробицях, проте згідно з очікуваннями планується створення телепрограм і радіопередач, які віщатимуть російською мовою. Слухачами стануть етнічні росіяни, які мешкають на території колишніх радянських республік, чиї місцеві телекомпанії і радіостанції програють у бюджеті на тлі мовних компаній РФ.

Опубликовано: 17.04.2015 15:33

Европа начинает борьбу с КремлемВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia