Читай.net     
♦ Без комментариев

Причиною гучного скандалу в Італії стала реклама

Причиною гучного скандалу в Італії стала реклама
Реклама американської мережі фаст-фуду McDonald's стала причиною скандалу, який розгорівся в італійському суспільстві. Згідно з сюжетом рекламного ролика кошик з "Хэппі міл" італійським дітям подобається більше, ніж традиційна піца.
Впродовж вісімнадцяти секунд рекламного ролика його творці намагаються переконати споживачів, що діти віддають перевагу замість традиційної піци "Маргарити" дитячому меню від McDonald's "Хэппі міл".
За повідомленнями преси, країну охопила запекла боротьба між фаст-фудом. І з боку деяких дуже ображених рестораторів поступають загрози збудити судові позови. Так асоціація, яка підтримує виробництво справжньої піци з Неаполя, різко розкритикувала дії популярної у всьому світі американської компанії. За словами віце-президента цієї організації, італійцям набридло бачити, як здоров'я їх дітей страждає через те, що на них робляться гроші. І щоб захистити середземноморську кухню і припинити такі атаки асоціація має намір за допомогою своїх юристів розглянути усі можливості розв'язати проблему в судовому порядку. Також віце-президент звинуватив McDonald's в його нападках на культурні традиції Італії, які відбувалися вже неодноразово.
Окрім цього, власник знаменитої мережі піцерій в Неаполі вважає, що блюзнірством є припускати те, що італійська дитина стане замість піци їсти гамбургер.
У теж час представники американської компанії запропонували у відповідь усім іменитим неаполітанським кухарям відвідати McDonald's разом з дітьми і оцінити їхню роботу.

Опубликовано: 15.04.2015 18:53

Причиной громкого скандала в Италии стала рекламаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia