Читай.net     
♦ Без комментариев

Японія починає боротьбу за поліпшення умов праці

Японія починає боротьбу за поліпшення умов праці
Уряд Японії оголосив про свій намір підтримати ініціативу керівництва деяких компаній країни, яка дозволить поліпшити умови праці японців.
Згідно із сталою практикою, в Японії співробітники компаній регулярно переробляють і нерідко відмовляються від належних їм відпусток на користь додаткового робочого часу.
Так одна з трейдінгових компаній планує встановити більше ранній початок і закінчення робочого графіку, що, на думку керівництва, стане привабливішим для потенційних співробітників. Компанія, яка займається виробництвом принтерів, вже ввела заборону на роботу своїх співробітників після восьми вечора. Японська мережа модного одягу піклується про тих співробітників, чиє особисте життя ще не влаштоване. І для цього їм пропонується працювати по чотири години в день. Що для японців украй окремий випадок.
Як з'ясувалося, велика тривалість робочого дня не завжди дає високу продуктивність праці. Тому тим, хто успішно справляється зі своїми обов'язками за короткий строк в компаніях навіть мають намір більше платити.
З боку уряду Японії вийшов новий закон, який підтримує японських працедавців. З жовтня цього року співробітникам Мінохоронздоров'я Японії буде заборонено працювати після десяти вечора. Також японців зобов'яжуть брати оплачувану відпустку раз на рік як мінімум на 5 днів.
За даними за минулий рік жителі Японії показали самий гірший результат по кількості використовуваних відпусток, скориставшись лише половиною належної їм відпустки.

Опубликовано: 13.04.2015 17:12

Япония начинает борьбу за улучшение условий трудаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia